Menu

A+ A A-

Staż

Wrocławska Spółka  działająca w branży ogólnobudowlanej chętnie wspiera ambitnych i odpowiedzialnych studentów, stwarzając możliwość odbycia praktyk studenckich, które są okazją do skonfrontowania wiedzy akademickiej z praktyką. Dla studentów jest to doskonała okazja dołączenia do zespołu pracowników , korzystania z bogatego doświadczenia i fachowej wiedzy, natomiast dla naszej Firmy praktyki studenckie stanowią okazję do odkrycia potencjału i talentów naszych przyszłych pracowników.

Wszystkich zainteresowanych odbyciem praktyk studenckich w naszej firmie prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejsce odbywania praktyk: Wrocław

Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”.

  • Czytany 4150 razy

Interstav

Powrót na górę